Jõusaalis algavad ringtreeningud

Spordikeskuse jõusaalis algavad ringtreeningud, mida juhendab Eesti Olümpiakomitee kutsetunnistusega fitnesstreener Galina Holmar.

“Ringtreeningud hakkavad toimuma laupäeva hommikuti kell 10. Siis saab trenn varakult tehtud ja terve nädalavahetus on puhkamiseks vaba!” selgitab Galina.

Ühe trenni hinnaks on 7 eurot (tasuda tuleb sularahas treeneri kätte), millele lisandub jõusaali sissepääsupileti hind – 10 korra kaardi ostul kujuneb hinnaks ainult 3.50 eurot/kord. “Arvestades, et saad teadmisi jõusaalist ning selle baasilt tulevikus treenida ka iseseisvalt, on see väga hea hind,” kinnitab treener, kes on jõusaalides treenimise hindadega hästi kursis.

Galina sõidab Loksale päris kaugelt – Salmistult. Sestap hakkab treeningust osavõtjate arvule kehtima miinimum – viis inimest. Ning kuna jõusaal pole just hiigelsuur, saab treeninggrupi maksimaalseks suuruseks olema kaheksa inimest. “Kui tekib rohkem soovijaid, mõtleme teisegi aja välja,” julgustab Galina siiski kõiki soovijaid ennast kirja panema.

Seda saab teha Facebookis grupis Loksa treening. Palun liituge!

Treener Galina Holmar räägib võrdselt hästi nii eesti kui vene keelt. Kogu ringtreeningute kohta käiva info pani ta kirja ka vene keeles.

“Первоначальный план, это суббота утром, в 10:00. Таким образом и тренировка сделана и все выходные впереди. Стоимость тренировки – 7 евро + вход в зал (при покупке 10 разового билета всего 3.50 за раз) учитывая, что вы при этом получаете знания о тренажерном зале и можете в дальнейшем тренироваться и сами – это отличная цена. Так как я к вам буду приезжать из Сальмисту, то конечно требуется минимальное количество участников – 5. Максимально – 8. Если будет много желающих- придумаем второе время. Что вы думаете, придёте?”

Nii et vastus neile, kes jõusaalis avatud uste tunnis käies küsisid, kas treener ka tuleb, on jah. Treener tuleb, kui teie tulete! Oodatud on nii mehed kui naised, noored kui küpsemas eas inimesed.