Spordinädal Loksa spordikeskuses

Kogu Euroopas tähistatakse septembri viimasel nädalal spordinädalat, Loksa Spordikeskus osaleb ettevõtmises neljandat aastat.

Tänavu toimub meil spordinädala raames kolm liikumisüritust:

– laupäeval, 24. septembril kl 12 Nõmmes suusa- ja terviserajal spordiklubi Suusavägi avatud trenn. Rõõmsalt liikuma oodatakse nii lapsi kui lapsevanemaid. Osalemine on tasuta.

– kolmapäeval, 28. septembril orienteerumispäevak. Start asub Nõmmes suusa- ja terviserajal (korvpalliplatsil) ning on avatud kl 15-18. Finiš suletakse kl 19.30. Rajad on jõukohased kõigile, sobivad nii jooksmiseks kui kõndimiseks. Väikeseid lapsi ootab nöörirada. Osalemine on tasuta.

– reedel, 30. septembril kl 18 spordikeskuse ujulas vesiaeroobika treening treener Liina Liivamägi juhendamisel. Treeningule pääsemiseks tuleb osta ujulapilet (täiskasvanutele 4.50 eurot, õpilastele ja pensionäridele 3.20 eurot).

Lisaks liikumisüritustele on 23. septembrist kuni 23. oktoobrini spordikeskuse fuajees avatud Loksa spordiveterani ja liikumiseeskuju Rein Kane võidetud karikate näitus.

Kaheksandat korda tähistatav liikumist ja tervislikke eluviise edendav spordinädal on kasvanud Eesti suurimaks inimesi liikuma innustavaks ettevõtmiseks. Osale sinagi!